27 Haziran 2015 Ehliyet Sınavı Soru ve Cevapları, Sınav Sonuçları
EHLİYET SINAVI 27.06.2015 2015 yılında yapılacak olan ehliyet sınavlarından üçüncüsü 27 Haziran 2015 Cumartesi günü yapılacak. 27 Haziran Ehliyet sınavı cumartesi günü 11:00 da başlayacak ve 1 saa...
Eşinin vasiyeti üzerine anaokulu yaptıracak
Yaklaşık 2 yıl önce kaybettiği eşinin vasiyetini yerine getirmek isteyen 82 yaşındaki Gülsüm Şimşek, Kepez ilçesine anaokulu yaptırma kararı aldı. Yaklaşık 2 yıl önce kaybettiği eşinin vasiyetini y...
Toplumda değeri artan anaokulları kalitesini arıyor
Toplumda değeri artan anaokulları kalitesini arıyor Toplumda değeri artan anaokulları... - BERLİN (CİHAN)- Bundan tam 175 sene evvel ilk defa Almanya’da kurulan anaokullarının sayısında patlama ...

istanbul anaokulları

6 sene önce admin tarafından yazıldı, 746 kez görüntülendi ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

istanbul anaokulları ile ilgili sizlere detaylı bilgi ve dökümanlar sunmak amacıyla istanbul anaokulları web adreslerini sizler için tek tek dolaşarak misyonları vizyonları eğitim anlayışları gerektiği yerde kadroları iletişim bilgileri adres bilgileri etkinlik rehberleri faaliyet çalışmalarını aktarmaya çalıştık.

istanbul anaokulları

ÇİÇEĞİM ANAOKULU

YETKİLİ Sibel Doğan – 0532 418 49 51
ADRES Gümüşpınsr Mah. Gülen Sok. No:1 Soğanlık
Kartal – İstanbul
TELEFON 0216 671 99 99 – 0553 200 45 45

Çiçeğim Anaokulu Kartal
WEB www.cicegimanaokulu.com

Çiçeğim Anaokulu Soğanlık / Kartal 2010 yılında 4.katlı müstakil binasında eğitim ve öğretime başlamıştır.Çiçeğim Anaokulu Kartal T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ‘ na bağlı, deprem yönetmeliğine uygun olarak dizayn edilmiştir.Sınıflarımız, çocuklarımızın gelişimini destekleyecek materyaller ve eğitim araç gereçleri ile donatılmıştır.En alt katımızda çok amaçlı salonumuz, akıllı tahta, sinevizyon ve top havuzumuz bulunmaktadır.Diğer 2 katımızda , 4 adet yaş gruplarına göre dizayn edilmiş sınıflarımız, psikolog ve müdür odamız,uyku odamız,deney ve el becerileri için özel dizayn edilmiş fen-doğa sınıfımız ve evcil hayvan köşemiz bulunmaktadır.En üst katımızda yemek salonumuz,mutfağımız ve kurucu odamız bulunmaktadır.Ayrıca her katta öğrencilerimiz için lavabo,engelli lavabosu bulunmaktadır.Okulumuzun etrafında 50 m2 oyun bahçemiz,çocuklarımızın hizmetindedir.

Çiçeğim Anaokulu Kartal olarak amacımız;

-Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı Ülkesini seven,
-T.C.Milli Eğitim Bakanlığı yönetmeliğine uygun,
-Yaşayarak öğrenmeyi seven,öğrenirken eğlenen,araçtırmacı ve yeniliğe açık,
-Kişilik sahibi, kendi ayakları üzerinde durmasını öğrenmiş,
-Yaratıcı ve üretebilen,
-Okuma alışkanlığı edinmiş,
-Kendini her konuda çekinmeden ifade edebilen,
bireyler yetiştirmektir.

Özel Çiçeğim Anaokulu Soğanlık / Kartal

Çiçeğim Anaokulu’na HoşgeldinizYAŞAYARAK ÖĞRENMEK OKUL ÇEVRESİNDE BAŞLAR VE YAŞAM BOYU SÜRER.

 

                    OKULUMUZUN BAŞTA GELEN TEMEL GÖREVİ,

***ATATÜRK İLKE İNKİLAPLARI DOĞRULTUSUNDA,

***MİLLİ EĞİTİM YÖNETMELİĞİNE UYGUN OLARAK,

***YAŞAYARAK ÖĞRENMEYİ SEVEN ,ARAŞTIRMACI VE YENİLİKÇİ,

***KİŞİLİK SAHİBİ,

***KENDİ AYAKLARI ÜZERİNDE DURABİLEN,

***OKUMA ALIŞKANLIĞINA SAHİP,

***YARATICI VE ÜRETKEN,

***KENDİNİ HER KONUDA İFADE EDEBİLEN, BİREYLER YETİŞTİRMEKTİR.

                           OKULUMUZ 2010 YILINDA SOĞANLIK\KARTAL DAKİ 4 KATLI MÜSTAKİL BİNAMIZDA EĞİTİM VE ÖĞRETİME BAŞLAMIŞTR.

                         OKULUMUZ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI OLUP,DEPREM YÖNETMELİĞİNE UYGUN OLARAK İNŞAA EDİLMİŞTİR.

                        SINIFLARIMIZ;DOĞAL IŞIKLI ORTAM ,FERAH ÇOCUKLARIMIZIN GELİŞİMLERİNİ DESTEKLEYECEK OYUNCAK VE MATERYELLERLE DONATILMIŞ VE DEKORE EDİLMİŞTİR.

                     EN ALT KATIMIZ ÇOK AMAÇLI SALON(DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ,KUTLAMALAR,TİYATROLAR,AKILLI TAHTA İLE EĞİTİM ALANI,SİNEVİZYON KULLANIMI) VE TOP HAVUZUMUZ  BULUNMAKTADIR.

                    DİĞER İKİ KATIMIZDA 4 TANE YAŞ GRUPLARINA UYGUN SINIFLARIMIZ, PSİKOLOG VE MÜDÜR ODAMIZ,MİNİKLERİMİZ İÇİN UYKU ODAMIZ,DENEY ÇALIŞMALARIMIZ İÇİN FEN DOĞA SINIFIMIZ VE EVCİL HAYVAN KÖŞEMİZ BULUNMAKTADIR.

                  EN ÜST KATIMIZDADA  YEMEKHANE  VE MUTFAĞIMIZ,BARBUKE PARTİLERİMİZ İÇİN GENİŞ BİR BALKON ALANIMIZ VARDIR.HER KATIMIZDA ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN TUVALET VE LAVABO BULUNMAKTADIR.

                BİNAMIZDA KORUMALI AÇIK 50 M’2 OYUN BAHÇEMİZ,AĞAÇLARIMIZ VE KENDİ ÖĞRENCİLERİMİZİN EKİP YETİŞTİRDİĞİ TARIM ALANI  VARDIR.

Branş DersleriBRANJ DERSLERİMİZ;

***İNGİLİZCE

***SATRANÇ

***SERAMİK

***MÜZİK(ORFF)

***KEMAN

***PİYANO

***BALE

***HALK OYUNU

***MODERN DANS

***YOGO

***YÜZME

Günlük FaaliyetlerOkulumuzda tam gün , yarım gün ,3 yarım gün ve oyun grubu  şeklinde eğitim verilmektedir.

Okulumuz hafta içi her gün 07.30-19.00 saatleri arası açıktır.

Resmi ve dini bayramlarda ilköğretim takvimi esas alınarak tatildir.

Mevsim özelliklerine uygun olarak hazırlanan,yemek listeleri her ay sitemizde yayınlanmaktadır..(Sabah Kahvaltısı,Öğle Yemeği,İkindi kahvaltısı,geç çıkan öğrencilerimiz için çorba ve aparatif yiyecekler )

Uyku alışkanlığı olan öğrencilerimiz için uyku saati 13.00-15.00 saatleri arasındadır.

Anaokulumuzda yakın semtlere(Soğanlık ,Uğur mumcu,Yakacık,Kurfalı,Aydos,Kartal) servisimiz bulunmaktadır.

Konularımızla ilişkili olarak her ay okulumuza gezici tiyatromuz gelmektedir.

Kultür gezilerimiz,ve diğer gezilerimiz  tüm yıl boyunca yapılır(Sinema,tiyatro,müze,eğlence merkezleri v.b)Velilerimize geziler hakkında 2, 3 gün  önceden bilgi verilir.

HakkımızdaVİZYONUMUZ;
Ülkenin geleceğini şekillendirecek, uluslararası seviyede örnek olabilecek, ülkesini her alanda temsil edebilecek, küresel değerlere sahip, gelişen dünya koşullarına uyum sağlayabilen, akademik, sosyal ve sanatsal alanlarda potansiyelini en üst düzeyde kullanabilen, ulusal değerlerini özümsemiş dünya vatandaşları yetiştirmektir.
 

MİSYONUMUZ;
 

Sevgi dolu, huzurlu ve sağlıklı bir eğitim ortamında bilim, spor, sanat alanlarında ilgi ve yeteneklerinin farkında olan, aldığı eğitimi uygulamaya dönüştürebilen şeffaf, yenilikçi, anadili Türkçe’nin yanı sıra İngilizce de dahil, Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkan saygılı dürüst mezun olduktan sonra gideceği ilkokulda da üstün başarılar gösterebilen çağdaş ÇOCUKLAR yetiştirmektir. 

HEDEF VE AMACIMIZ ;

Yaparak-yaşayarak öğrenmesini temel kabul eden etkin öğrenme sistemi ile sorgulayan,kendine güvenen,kendi başına karar verebilen,iyi eğitim almış,velilerimizin beklentilerine cevap veren,aydınlık yarınlara doğru yürüyen pırıl pırıl verimli ve mutlu bireyler yetiştirmek….

Benzer Yazılar
Öğrencilerinin gelişimine önemli katkı sağlayan Öğretmen Ayça Mercan; anaokulu seçiminde ilk olarak okulun hangi resmi kuruma bağlı olduğuna bakılması gerektiğini belirtti. Mercan’a göre sonrasında ise okulun mutfak ve tuvalet temizliğine dikkat edil...
Anaokulumuz Yeni eğitim öğretim dönemine kurban bayramı için verilen aradan sonra 19 Eylül 2016 günü pazartesi günü başlayacaktır. Kayıtlarımız devam etmektedir. Sınıflarımızın kontenjanları dolmak üzeredir acele edin....
YAZ OKULU KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. ADAPLAR SİYER ARAPÇA OKUL ÖNCESİ EĞİTİM YÜZME AT BİNME SOSYAL ETKİNLİKLER FAALİYETLER...
Yorumlar ( 0 )

Bu sitedeki hiçbir materyal izinsiz kopyalanamaz / paylaşılamaz. www.nurtopuanaokulu.com