27 Haziran 2015 Ehliyet Sınavı Soru ve Cevapları, Sınav Sonuçları
EHLİYET SINAVI 27.06.2015 2015 yılında yapılacak olan ehliyet sınavlarından üçüncüsü 27 Haziran 2015 Cumartesi günü yapılacak. 27 Haziran Ehliyet sınavı cumartesi günü 11:00 da başlayacak ve 1 saa...
Eşinin vasiyeti üzerine anaokulu yaptıracak
Yaklaşık 2 yıl önce kaybettiği eşinin vasiyetini yerine getirmek isteyen 82 yaşındaki Gülsüm Şimşek, Kepez ilçesine anaokulu yaptırma kararı aldı. Yaklaşık 2 yıl önce kaybettiği eşinin vasiyetini y...
Toplumda değeri artan anaokulları kalitesini arıyor
Toplumda değeri artan anaokulları kalitesini arıyor Toplumda değeri artan anaokulları... - BERLİN (CİHAN)- Bundan tam 175 sene evvel ilk defa Almanya’da kurulan anaokullarının sayısında patlama ...

istanbul anaokulları

6 sene önce admin tarafından yazıldı, 844 kez görüntülendi ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

istanbul anaokulları ile ilgili sizlere detaylı bilgi ve dökümanlar sunmak amacıyla istanbul anaokulları web adreslerini sizler için tek tek dolaşarak misyonları vizyonları eğitim anlayışları gerektiği yerde kadroları iletişim bilgileri adres bilgileri etkinlik rehberleri faaliyet çalışmalarını aktarmaya çalıştık.

istanbul anaokulları
Egitim programi ve yas gruplari:’Oyun yoluyla ögretim’ metodunun kullanildigi anaokulunda 3-6 yas grubu çocuklar egitim görmekte.

Egitim saatleri:09.00-17.00

Aktiviteler:Resim ve el sanatlari,beden egitimi,müzik,bilgisayar,satranç,bale,modern,dans,yüzme.

Ücret:Subelere göre ücretler 765 YTL ile 1.080 YTL arasinda degismektedir.

* Bilfen egitimdeki gelismeleri sadece takip eden degil,ayni zamanda egitime yeni açilimlar kazandiran bir egitim kurumudur.

Adres: Tibaş İbrahimaga Blokları Acıbadem Mah.Kavaklı Sk.1245 Ada Persal 18 .Acıbadem Kadıköy-İSTANBUL
Tel: 0216 326 00 36 
Tel: 0216 428 85 65 
Fax: 0216 428 85 70 
Web :  www.bilfen.com
E-mail: preschool@bilfwn.com

Özel Bilfen Okullarının kurucusu olan Osman Öztürk, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü mezunu olup eğitim hizmetlerine öğretmenlikle başlamış ve bugüne kadar gerçekleştirdiği bütün faaliyetlerinde öğretmen kimliğini daima ön planda tutmuştur.

Okulculuk hizmetlerine 1972 yılında Ortaköy’deki Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile başlayan Osman Öztürk eğitim-öğretim faaliyetlerini 1988 yılından bu yana Bilfen markası altında sürdürmektedir.

Bilfen Okulları bugün; 5 lise, 8 ilköğretim okulu ve 19 anaokulu ile eğitime katkısı büyüyerek devam eden bir eğitim zinciri haline gelmiştir.

Bilfen Okulları gelecek nesillerin eğitimine katkı sağlamak, onları başarıya ulaştırmak için yola çıkmıştır. Bilfen Okullarının uzun yıllardır ortaya koyduğu istikrarlı başarının sırrı ise kurucusunun eğitime bakış açısını da yansıtan şu cümlesinde saklıdır:

“Eğitim ciddi bir iştir. Bilmekten öte ona gönül vermek gerekir.”
“Yeni bin yıla ayak uydurmuş bir kurum olarak,
evrensel ilkeler ışığında
daima mükemmele doğru ilerlemek.”
 
 
“Tüm fiziksel donanımlarıyla,
araştırmacı ruhun çeşitli projelerle desteklendiği,
sanatı ve kültürü içine sindirmiş,
bilgide yetkin ekibiyle gittikçe gelişen
bir okul olma kimliğini sürdürmek.”

Bilfen Okullarında eğitim-öğretim sürecinde araştırmayı desteklemek, öğrencinin düşünsel ve fiziksel gelişimini sağlamak ana hedefimizdir. Derslerin işlenişinde temel amaç “TAM ÖĞRENME” nin sağlanmasıdır. Bunu sağlarken öğrencinin farklı algısal tercihleri(görsel, işitsel, kinestetik, dokunsal), bilgiyi işlemedeki zihinsel süreçleri(analitik, bütünleşik, global) gibi öğrenmeyi etkileyen tüm faktörleri içeren “ÖĞRENME STİLLERİ” temel alınır.

Bilfen Okulları, öğrencilerinin bilgiye ulaşmalarını, edindiği bilgiden yararlanmalarını ve bilgiyi geliştirme yöntemlerini öğrenmelerini ilke edinmiştir.

Bu anlamda tüm Bilfen Okullarında “YAŞAYARAK ÖĞRENME” sistemi uygulanmaktadır.

Bir Bilfen öğrencisi;
– Atatürkçü düşüncenin ışığında demokratik ve laik,
– İnsan haklarına saygılı,
– Okuma alışkanlığı kazanmış, Türkçeyi doğru kullanabilen,
– Daha kolay ve kalıcı öğrenmesini sağlayacak öğrenme stilinin farkında,
– Bilimsel düşünen, araştırmacı ve yaratcı,
– Tam donanımlı, teknolojik gelişmeleri takip eden,
– Bir yandan yaşama bir yandan da üst ö?retim kurumlarına hazırlanabilen,
– En az iki yabancı dili konuşabilen,
– Sanatsal beğenisi ve estetik zevki gelişmiş,
– Kendisiyle barışık, üretken ve yeniliklere açık,
– Barıştan yana, ulusal ve evrensel değerlere sahip,
– Öz güven sahibi, kendini ifade edebilen ve eleştirel düşünebilen bir birey olarak okulundan mezun olur.

Benzer Yazılar
Öğrencilerinin gelişimine önemli katkı sağlayan Öğretmen Ayça Mercan; anaokulu seçiminde ilk olarak okulun hangi resmi kuruma bağlı olduğuna bakılması gerektiğini belirtti. Mercan’a göre sonrasında ise okulun mutfak ve tuvalet temizliğine dikkat edil...
Anaokulumuz Yeni eğitim öğretim dönemine kurban bayramı için verilen aradan sonra 19 Eylül 2016 günü pazartesi günü başlayacaktır. Kayıtlarımız devam etmektedir. Sınıflarımızın kontenjanları dolmak üzeredir acele edin....
YAZ OKULU KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. ADAPLAR SİYER ARAPÇA OKUL ÖNCESİ EĞİTİM YÜZME AT BİNME SOSYAL ETKİNLİKLER FAALİYETLER...
Yorumlar ( 0 )

Bu sitedeki hiçbir materyal izinsiz kopyalanamaz / paylaşılamaz. www.nurtopuanaokulu.com