27 Haziran 2015 Ehliyet Sınavı Soru ve Cevapları, Sınav Sonuçları
EHLİYET SINAVI 27.06.2015 2015 yılında yapılacak olan ehliyet sınavlarından üçüncüsü 27 Haziran 2015 Cumartesi günü yapılacak. 27 Haziran Ehliyet sınavı cumartesi günü 11:00 da başlayacak ve 1 saa...
Eşinin vasiyeti üzerine anaokulu yaptıracak
Yaklaşık 2 yıl önce kaybettiği eşinin vasiyetini yerine getirmek isteyen 82 yaşındaki Gülsüm Şimşek, Kepez ilçesine anaokulu yaptırma kararı aldı. Yaklaşık 2 yıl önce kaybettiği eşinin vasiyetini y...
Toplumda değeri artan anaokulları kalitesini arıyor
Toplumda değeri artan anaokulları kalitesini arıyor Toplumda değeri artan anaokulları... - BERLİN (CİHAN)- Bundan tam 175 sene evvel ilk defa Almanya’da kurulan anaokullarının sayısında patlama ...

istanbul anaokulları rehberi listesi

6 sene önce admin tarafından yazıldı, 682 kez görüntülendi ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

istanbul anaokulları ile ilgili sizlere detaylı bilgi ve dökümanlar sunmak amacıyla istanbul anaokulları web adreslerini sizler için tek tek dolaşarak misyonları vizyonları eğitim anlayışları gerektiği yerde kadroları iletişim bilgileri adres bilgileri etkinlik rehberleri faaliyet çalışmalarını aktarmaya çalıştık.
İSTANBUL ANAOKULLARI
İNGİLİZCE ANAOKULU
YETKİLİ Kurucu : Ulaş Filiz
ADRES Kantarcı Rıza Sok. No:26 Erenköy – Kadıköy İSTANBUL
TELEFON 0216 411 60 76 – 0507 464 10 65

İngiliz Kültür Derneği Anaokulu
WEB www.ingilizceanaokulu.com/erenkoy

KISA ZİYARETÇİ BİLGİLENDİRME.

Çocuğunun hem kaliteli bir anaokulu eğitimi almasını aynı zamanda daha minicik yaşında İngilizce öğrenmesini kim istemez!.. Sevgili anne babalar!.. Hayaliniz gerçeğe dönüşüyor.

İNGİLİZCE’Yİ YAŞAYARAK ANADİLİ GİBİ ÖĞRENME FIRSATI

İngiliz Kültür Derneği’ne bağlı İstanbul Erenköy’de faaliyet gösteren Kids Aloud İngilizce Anaokulu ‘muz anadili gibi İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor. Her sınıfa 2 öğretmen birden giriyor. Anaokulu öğretmeni kavramları, nesneleri Türkçe anlatırken İngilizce öğretmeni de İngilizcesini öğretiyor. Yani İngilizce, öyle bir kaç saatlik dersle değil, gün boyu yaşayarak öğrendikleri bir dil haline geliyor. Üstelik, deneyimli eğitim kadromuzdan hayatın olağan akışı içerisinde gerçek İngilizce yani “Bilingual eğitim” alan çocuğunuz tüm dünyada geçerli “Avrupa Dil Pasaportu”nun da sahibi oluyor. Bu arada önemini belirtmekte fayda var. “Avrupa Dil Pasaportu” çocuklarımızın İngilizce dil yeterliliğini belirleyen uluslararası geçerliliği olan bir belgedir.

3 BOYUTLU KONSEPT SINIFLARDA EĞİTİM

Anaokulumuz 3 boyutlu mataryellerle dekore edilmiş konsept sınıflarıyla fark yaratıyor. “Her gün aynı sınıfta hayal kurulmaz” sloganıyla yola çıkan okulumuzda birbirinden farklı sınıflar bulunuyor; denizler sınıfı, uzay sınıfı, ormanlar ve köy yaşantısı sınıfı… Yani okulumuzda minik öğrencilerimizin herşeyi yerinde, doğasında öğrenmesi amaçlanıyor.

TAM ZAMANLI PSİKOLOG HİZMETİ VE EĞLENCELİ AKTİVİTELER… Çocuklarımızın, ruhsal ve bilişsel gelişimlerinin yakından takip edilebilmesi için önemli olan tam zamanlı psikolog hizmetinin yanında eğlenerek öğrenmesini sağlayan keyifli oyun ve aktivitelerle yetenekleri de ortaya çıkıyor. Modern dans, klasik bale, çocuk yogası, piyano, gitar ve orf dersleri ile drama dersleri deneyimli branş öğretmenlerimiz tarafından veriliyor.

ORGANİK GIDALARLA, SAĞLIKLI BÜYÜYORLAR Miniklerimiz güne tamamen organik gıdalarla bezenmiş bir kahvaltıyla başlıyor. Özenle hazırlanmış yemek ve ara öğün listesi ile de sağlıklı gelişimleri amaçlanıyor.

GÜVENLİK BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ ! Anaokulumuz, sınıflarından yemek odasına, bahçesinden oyun alanlarına kadar tümüyle kameralarla donatılmış olup anne babaların gözü arkada kalmadan çocuğunu emanet edebilmeleri ve istediklerinde onları izleyebilmeleri için imkan sunuyor. Okul binamızda çocuk güvenliği için alınan sayısız önlemlerle çocuğunuzu gönül rahatlığıyla ehil eğitimcilerimize teslim edebileceksiniz. Çocuğunuzun yaratıcılık ve çok yönlü gelişiminin ön planda tutulduğu, İngilizce, bilim ve sanat temelli özgün eğitim programımızla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

İngiliz Kültür Derneği Erenköy Anaokulu

İngiliz Kültür İngilizce Anaokulları Hakkında
Ülkemizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olan İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları 3-6 yaş grubu çocuklara özel bir yapılanmayı Kids Aloud İngilizce Anaokulları ile sunmaktadır.

Kids Aloud İngilizce Anaokulları;

Çocukların en temel özelliği olan merak duygusunu ve hayal dünyalarını en üst düzeyde geliştirecek biçimde hazırlanmış binalarda, çocuk güvenliğini maksimum düzeyde gözeterek özel yöntemlerle İngilizce öğretirken diğer yandan da çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen aktivite ve programlar sunar.

www.ingilizceanaokulu.com
VİZYON
Kids Aloud İngilizce Anaokulları;

Zengin bir hayal dünyasına sahip, soru soran, sorgulayan, merak duyan, içinde yaşadığı sosyal çevreye saygılı, duyarlı,sorumluluk sahibi ve sevecen çocuklar yetiştirmeyi

3-6 yaş grubu çocuklara anaokulunu bitireceği döneme kadar B1 seviyede İngilizce’yi hiç unutmayacağı biçimde öğretmeyi temel amaç olarak belirlemiştir.

Anaokullarımız da Avrupa Birliği normlarına uygun İngilizce eğitimi verilmekte ve bu eğitim süreci çocuklarımıza verilen Avrupa Dil Portfolyosu ile belgelenmektedir.

Benzer Yazılar
Öğrencilerinin gelişimine önemli katkı sağlayan Öğretmen Ayça Mercan; anaokulu seçiminde ilk olarak okulun hangi resmi kuruma bağlı olduğuna bakılması gerektiğini belirtti. Mercan’a göre sonrasında ise okulun mutfak ve tuvalet temizliğine dikkat edil...
Anaokulumuz Yeni eğitim öğretim dönemine kurban bayramı için verilen aradan sonra 19 Eylül 2016 günü pazartesi günü başlayacaktır. Kayıtlarımız devam etmektedir. Sınıflarımızın kontenjanları dolmak üzeredir acele edin....
YAZ OKULU KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. ADAPLAR SİYER ARAPÇA OKUL ÖNCESİ EĞİTİM YÜZME AT BİNME SOSYAL ETKİNLİKLER FAALİYETLER...
Yorumlar ( 0 )

Bu sitedeki hiçbir materyal izinsiz kopyalanamaz / paylaşılamaz. www.nurtopuanaokulu.com